Spotkanie z władzami Wyszkowa

W poniedziałek 18 lutego br. kierownik Uniwersytetu Otwartego UKSW dr Kazimierz Szałata rozmawiał z władzami miasta Wyszkowa na temat wspólnych przedsięwzięć edukacyjnych skierowanych na lokalne potrzeby oświaty i wychowania.

W spotkaniu, które miało miejsce w wyszkowskim ratuszu wzięli udział burmistrz Grzegorz Nowosielski, wiceburmistrz Adam Warpas, naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Anna Gołębiewska oraz doradca ds. matematyki w Wyszkowie, Renata Karsznia. Jeszcze w tym roku akademickim planujemy rozpocząć realizację zajęć w ramach wyszkowskiego uniwersytetu dla dzieci i młodzieży. Jednocześnie chcemy zainteresować rodziców wykładami dotyczącymi problemów wychowania i rodziny.