Zdjęcia z pierwszego dnia przygotowań młodzieży francuskiej do Światowych Dni Młodzieży w ramach programu Uniwersytetu Otwartego UKSW Pour découvrir le pays de JMJ

Spotkanie ze wspólnotą Baranka w Choroniu, wizyta w redakcji tygodnika Niedziela, Powitanie na Jasnej Górze grup z Francji z konferencją na temat znaczenia sanktuarium Matki Boskiej Częstochowskiej w historii Polski oraz spotkanie z mszą św. w klasztorze sióstr dominikanek Baranka w Choroniu. Młodym pielgrzymom, którymi opiekuje się kierownik Uniwersytetu Otwartego UKSW dr Kazimierz Szałata towarzyszy biskup diecezji ​Évry Michel Dubost MAfr oraz krajowy duszpasterz wyższych szkół we Francji o. Antoine de LA FAYOLLE OP. Fotorelacja Kazimierza Szałaty i Carla Harouna.