TRENING UMIEJĘTNOŚCI LIDERSKICH

2. Nazwa kursu TRENING UMIEJĘTNOŚCI LIDERSKICH
3. Prowadzący

Agnieszka Machnowska, CSiDZ

Psycholog (absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej)

Trener umiejętności psychospołecznych (absolwentka  Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego przy Ośrodku Psychoedukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA)

4. Forma zajęć warsztaty
5. Liczba godzin 18
6. Termin

Kurs może odbywać się w czasie wakacji lub po wakacjach.

7. Cena  360 zł
8. Cel kursu

Poznanie uwarunkowań sukcesu lidera: cech dobrego lidera, strategii budowania autorytetu i stylu przywództwa. Poznanie zasad tworzenia efektywnych zespołów i zarządzania nimi. Doskonalenie kompetencji menedżerskich.

9. Warunki wstępne

brak

10. Treści Strategie budowania autorytetu lidera. Model przywództwa sytuacyjnego. Teoria efektywnych zespołów. Role zespołowe. Normy zespołowe i spójność zespołu. Kluczowe kompetencje lidera. Funkcje menedżera w zarządzaniu zespołem.
11. Oczekiwane efekty kształcenia

Uzyskanie wiedzy na temat budowania autorytetu lidera oraz roli lidera w tworzeniu efektywnych zespołów. Autodiagnoza własnego stylu zarządzania. Nabycie umiejętności świadomego wpływania na jakość pracy zespołu.

12. Zasady zaliczenia

Obecność na zajęciach oraz uzyskanie pozytywnej oceny z rozmowy końcowej.