Rusza Warszawska Akademia Biblijna UO UKSW

Uniwersytet Otwarty UKSW we współpracy ze stowarzyszeniem Bractwo Słowa Bożego poszerzył swoją ofertę o nowy blok dydaktyczny pod nazwą Warszawska Akademia Biblijna Uniwersytetu Otwartego UKSW. Stosowne porozumienie ze strony Uczelni podpisał kierownik UO UKSW dr Kazimierz Szałata natomiast ze strony Stowarzyszenia kanclerz Bractwa Słowa Bożego Waldemar Jakuboze. Wspólnie ustalono, iż koordynatorem zajęć będzie ks. dr hab. Waldemar Linke.

Wykłady w cyklu „Laboratorium Słowa Bożego" będą się odbywały co tydzień w sali rektoratu kościoła środowisk twórczych przy pl. Teatralnym 20 w Warszawie natomiast cykl comiesięcznych wykładów połączonych z formacją religijną „Spotkania ze Słowem Bożym” realizowany będzie w klasztorze ojców pasjonistów przy ul. Zamienieckiej 21.

Szczegółowy program zajęć na cały rok ogłosimy na naszej stronie UO UKSW w zakładce: "Warszawska Akademia Biblijna".